Dosyalar (Client,Media Pk2)

Hoşgeldiniz

Fortress War

Vergi: 0%
Vergi: 0%
Vergi: 20%

Server Durumu

Game Server

Online

Online Oyuncu: 431 / 1500
Server Easy [ %43 ]
Online User Rekorumuz: 1316

Server Bilgileri

Exp : 10xX

Drop : 5xX

Sox : 5xX

Facebook

** TL Yükleyin **


Sıralama Türünü Seçin

TOP 30
Level Guild Academy JobWar Trader Hunter Thief


Server Sıralamaları

SıraTrader Job NickNameJob LevelJob Exp
0EarthquakE111725094252
1Buyeonq121691149439
2_THOR_91399485440
3I_DaDaSLaR_I81265261453
41inciBowMode6940005310
5_Snip_7937096285
6Ensar6900756496
7Naje6898572410
8Samper6823234309
9Albatraoz6803188481
10EfsaneBow6773158956
11Arikuzkushi6743718754
12PASA4STAR6701757551
13Ju06697614219
14Sayko6690601591
15Sasha6658097623
16PAPAROZ6593723509
17YouNeverKnow6575977822
18Ode6539380825
19X996538829432
20_Bow_7510831142
21I_Excusive_I6496288048
22HTC_6463352919
23_WiKiNG_6448478188
243xecutioneR6420118016
25RocketBunny7407965214
26Cawww6384074790
27Pershephone6364821220
28SARI6322295582
29VAN_HELSING7321521027



Ödüllü Server Etkinliklerini , Duyurularını , Güncellemeleri takip etmek için Facebook sayfasını beğeniniz.